احتمالا رونمایی از گلکسی اس 8 در فروردین سال بعد اتفاق خواهدافتاد

رونمایی از گلکسی اس 8 در فروردین

احتمال رونمایی از گلکسی اس 8 در فروردین سال بعد وجود دارد

حالا که بعد از مدت‌ها تحقیق و آزمایش سامسونگ بالاخره به دلیل آتش گرفتن گلکسی نوت 7 (Galaxy Note 7) پی برده است، طی اخباری به نظر می‌رسد رونمایی از گلکسی اس 8 در فروردین ماه (Galaxy Note 8) سال بعد، طی یک همایش اختصاصی به این منظور در نیویورک آمریکا اتفاق می‌افتد. به این ترتیب در MWC سال 2017 سامسونگ از سری S خود چیزی برای عرضه نخواهد داشت.

آیا رونمایی از گلکسی اس 8 در فروردین ماه خیلی دیر نیست؟

سامسونگ آمال و آرزوهای زیادی را در گلکسی نوت 7 دنبال کرده و تصمیم داشت تا رکوردی به‌یاد‌ماندنی با فروش آن ثبت کند و سودی باورنکردنی به جیب بزند. متاسفانه این اتفاق نیفتاد و همه چیز دقیقا برعکس آن‌چه سامسونگ پیش‌بینی کرده بود اتفاق افتاد، چرا که با گزارش بیش از صدها مورد داغ شدن بیش از حد، آتش‌گرفتگی و مخصوصا انفجار این دستگاه، نه تنها نظر مردم درباره این گوشی بلکه به طور کلی درباره این برند تغییر پیدا کرد. سامسونگ باید برای حفظ موقعیت خود هر چه در چنته دارد در پرچمدار بعدی رو کند، وگرنه دیگر خبری از اعتماد مشتریان نخواهد بود.

رونمایی از گلکسی اس 8 در فروردین ماه سال بعد مصادف با ماه آوریل سال 2017 میلادی اگرچه بسیار دیر خواهد بود، اما به نظر می‌رسد سامسونگ این تصمیم را به منظور خریدن وقت و همکاری با یک شرکت امنیتی دیگر به منظور برطرف کردن مشکل به طور کلی گرفته است. پیش از ارائه محصول جدید مشتریان باید از ایمنی آن اطمینان حاصل کنند، وگرنه تعداد بسیار کمی برای خرید به سمت آن خواهند آمد.

البته، هنوز خبر رسمی و موثقی از سوی سامسونگ در رابطه با رونمایی از گلکسی اس 8 در فروردین سال بعد اعلام نشده است، اما حاضرین شرکت‌کننده در جلسه استراتژی جهانی، که سامسونگ اکنون در حال برگزاری آن در کره جنوبی است، این چنین خبر می‌دهند. با توجه به سخنرانی‌های پیشین نایب رییس سامسونگ پیرامون در اولویت اول‌بودن ایمنی کاربران، به تعویق افتادن زمان رونمایی از گلکسی اس 8 در فروردین محتمل است، چرا که این بار هیچ خطایی قابل جبران نخواهد بود.

1395-09-29

دیدگاهتان را بنویسید