اندروید مارشمالو برای نسخه ورایزن گلکسی تب اس 2 سامسونگ منتشر شد

گلکسی تب اس 2 سامسونگ

اندروید مارشمالو برای نسخه ورایزن گلکسی تب اس 2 سامسونگ منتشر شد

سرانجام نسخه ورایزن تبلت گلکسی تب اس 2 سامسونگ (Samsung Galaxy Tab S2) موفق به دریافت اندروید مارشمالو شد. طی هفته‌های گذشته این شرکت حامل انتشار به‌روزرسانی سیستم‌عامل اندروید 6.0 مارشمالو را بعد از تأخیری نسبتاً زیاد آغاز کرده است. هفته گذشته نیز گلکسی اس 5 این به‌روزرسانی را دریافت کرد.

به نظر می‌رسد که این ماه را اغلب محصولات سامسونگ در شبکه ورایزن در حال دریافت اندروید 6.0 مارشمالو هستند. کمپانی حامل ورایزن چند روز قبل این نسخه از سیستم‌عامل موبایلی گوگل را برای گوشی‌های هوشمند گلکسی اس 5 تحت پوشش خود منتشر کرد و اینک گلکسی تب اس 2 میزبان جدید مارشمالو خواهد بود. هرچند که هیچ تضمینی وجود ندارد اندروید مارشمالو به تبلت‌های قدیمی‌تر اندرویدی سری گلکسی تب سامسونگ نیز برسد.

این به‌روزرسانی کلیدی‌ترین ویژگی‌های اندروید مارشمالو را به گلکسی تب اس 2 اضافه می‌کند. از این ویژگی‌ها می‌توان به Google Now on Tap، Doze و اعطای دسترسی پیشرفته به اپلیکیشن‌ها اشاره کرد. علاوه بر آن باید به قابلیت‌های جدید موجود در اپلیکیشن‌های ایمیل، گالری و همچنین قابلیت اضافه کردن عکس در اپلیکیشن Memo نیز پرداخت که در این به‌روزرسانی به دستگاه شما اضافه می‌شوند. نسخه فریمور مربوط به این به‌روزرسانی T817VVRU2BPE1 بوده که محدود به هیچ یک از نسخه‌های وای-فای و سیم کارتی نخواهد بود. هرچند که ما این به‌روزرسانی را تنها بر روی نسخه وای-فای گلکسی تب اس 2 آزموده‌ایم.

نحوه به‌روزرسانی گلکسی تب اس 2

برای دریافت این به‌روزرسانی کافی است به مسیر Settings » About device » Software بروید. توجه داشته باشید که ممکن است کاربران گلکسی تب اس 2 بسته به منطقه زندگی خود با تأخیری چند روزه نسبت به یکدیگر این به‌روزرسانی را دریافت کنند.

گلکسی تب اس 2 (Samung Galaxy Tab S2) در دو مدل مختلف با صفحه نمایش 8 اینچ، 3 گیگابایت ظرفیت با قیمت 397 دلار و صفحه نمایش 9.7 اینچ، همان میزان رم با قیمت 405 دلار قابل خریداری از وب‌سایت آمازون است.

دیدگاهتان را بنویسید