اپل سال جاری 72 تا 78 میلیون دستگاه آیفون سری 7 به فروش خواهد رساند

آیفون سری 7 اپل

اپل سال جاری 72 تا 78 میلیون دستگاه آیفون سری 7 به فروش خواهد رساند

تحلیلگران بر این باورند که آیفون سری 7 اپل فروش قابل توجهی را از خود بر جای خواهد گذاشت. وال استریت ژورنال چندی قبل پیش‌بینی کرده بود که آیفون بعدی اپل بیش از 65 میلیون فروش در سال جاری را تجربه خواهد کرد. حال گزارش جدیدی از تایوان ادعا می‌کند که این آیفون‌ها فروش حدود 72 الی 78 میلیونی را تجربه خواهند کرد.

تیم کوک مدیرعامل اپل در خصوص نسل آینده آیفون‌ها گفته بود که آیفون‌ها دقیقاً همان چیزی خواهند بود که شما امروز به آن‌ها نیازمندید. به طبع این می‌تواند یک شعار تبلیغاتی باشد ولی نباید موفقیت‌های سال‌های اخیر آیفون‌ها را نیز نادیده گرفت. گزارش‌های اخیر ادعا می‌کنند که آیفون بعدی می‌تواند حجم گسترده‌ای از فروش را به دست آورد.

اکثر تحلیلگران انتظار فروش خوبی را از آیفون سری 7 اپل دارند

گزارشی از تایوان ادعا می‌کند که اپل تا پایان سال جاری چیزی حدود 72 الی 78 میلیون دستگاه آیفون سری 7 را به فروش خواهد رساند. این می‌تواند یک آمار خیره کننده برای گوشی هوشمند باشد. وال استریت ژورنال نیز کمی قبل‌تر پیش‌بینی کرده بود آیفون سری 7 اپل تا پایان سال فروش حول و حوش 65 میلیون دستگاهی را تجربه خواهد کرد. اما آنکه چرا چنین پیش‌بینی‌های بزرگی برای محصول بعدی اپل انجام می‌گیرد در حالی که تغییرات بزرگ را باید در آیفون‌های سال 2017 ببینیم، یک راز نامعلوم است.

شایعات فعلی ادعا می‌کنند که آیفون سری 7 تا حد زیادی شبیه به آیفون‌های 6 و 6 اس خواهد بود؛ اما انتظار تغییرات جزئی از جمله حذف خطوط آنتن را نیز وجود دارد. در زیر قاب نیز ما شاهد ارتقاء معمول در سرعت، وجود یک سیستم دوربین دوگانه و حتی حافظه داخلی 256 گیگابایتی هستیم. علاوه بر آن شایعات دیگری نیز وجود دارند که ادعا می‌کنند آیفون سری 7 اپل از شارژر بی‌سیم پشتیبانی خواهد کرد.

هیچ یک از این ویژگی‌ها نمی‌تواند شعار تبلیغاتی تیم کوک که در بالا ذکر شد را تکمیل کند. شاید اپل قصد دارد تا در نحوه قیمت گذاری محصولات خود تجدید نظر کند! به هر حال باید منتظر ماند و دید.

دیدگاهتان را بنویسید