با مدل‌های جدید شارژر وایرلس Ventev در خانه و ماشین گجت های خود را شارژ کنید

با مدل‌های جدید شارژر وایرلس Ventev می‌توانید در خانه و ماشین گجت های خود را شارژ کنید

با مدل‌های جدید شارژر وایرلس Ventev در خانه و ماشین گجت های خود را شارژ کنید

شارژر وایرلس Ventev که ساعاتی از رونمایی مدل‌های جدید آن در سی ای اس ۲۰۱۷ می‌گذرد، به کاربران امکان می‌دهد گجت های الکترونیکی مختلف و از همه مهمتر تلفن های همراه هوشمند خود را به طور وایرلس و با سرعت بالا هم در خانه و در وسایل نقلیه شارژ کنند و بخشی از مشکلات مربوط به مصرف بالای باتری دیوایسشان را برطرف کنند.

این شارژر وایرلس طبق ادعای سازنده قادر است که با سرعتی سه برابر سرعت شارژرهای معمولی به شارژ دیوایس بپردازد و آن‌طور که مدیر بازاریابی شارژر وایرلس Ventev می‌گوید، نسل آینده‌ی محصولات آنها قادر است در عرض تنها ۳۰ دقیقه، شارژ دیوایس را از صفر به ۶۰ درصد برساند که این رقم قابل توجهی است.

شارژر وایرلس Ventev با برخورداری از تکنولوژی شارژ سریع Qi ۱.۲.۲ و استانداردهای PMA قادر است که ۱۵ وات قدرت الکتریکی را صرف نظر از این که چه نوع دیوایسی را شارژ می‌کنید، برایتان فراهم کند. یک گیره‌ی مخصوص برای قرار دادن این شارژر بر روی داشبورد خودروهای مختلف نیز تعبیه شده است که بدون پرت کردن حواس راننده، امکان شارژ کردن گجت‌های هوشمند او را بدون نیاز به اتصال سیم فراهم می‌کند.

با مدل‌های جدید شارژر وایرلس Ventev می‌توانید در خانه و ماشین گجت های خود را شارژ کنید

علاقه‌مندان می‌توانند پکیج شارژر وایرلس Ventev تحت مدل wirelesspro که شامل یک داک وایرلس برای اتصال گجت‌های هوشمند، یک گیره برای اتصال آن به داشبورد خودرو، و یک شارژر مدل dashport rq1300 و یک سال خدمات پس از فروش محدود می‌شود را با قیمت ۵۹.۹۹ دلار دریافت کنند؛ مدل wirelesspro stand نیز برای استفاده از این امکانات بر روی میز کار و با قابلیت تغییر زاویه‌ی آن در آینده‌ی نزدیک روانه‌ی بازار خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی جانبی کاملترین مجموعه عرضه باتری موبایل و  شارژر موبایل ، حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس 2017 (CES 2017)

1395-10-18

دیدگاهتان را بنویسید