برنامه‌ریزی سونی در IFA 2016 ؛ اول سپتامبر رویداد خبری سونی

سونی در IFA 2016

برنامه‌ریزی سونی در IFA 2016 ؛ اول سپتامبر رویداد خبری سونی

برنامه‌ریزی سونی در IFA 2016 مشخص شد، در روز اول سپتامبر این کمپانی یک نشست خبری برگزار خواهد کرد. هنگامی‌که صحبت از گوشی‌های هوشمند به میان می‌آید، قطعا دیده‌اید که این روزها سروصدای زیادی از سونی به گوش نمی‌رسد؛ اما این بدان معنا نخواهد بود که چشم بادامی‌ها برای خود برنامه‌ای نداشته باشند. در واقع به‌تازگی تصاویری از گوشی جدید سونی با شماره سریال F833X در فضای آنلاین خبرساز شد و این موضوع را نشان داد که غول تکنولوژی ژاپنی‌ها چندان از ساخت و ساز‌ گوشی‌های همراه دور نمانده است؛ اما سوال اینجاست، پس چه هنگام این گوشی معرفی خواهد شد؟

مشخصا یک فرصت بسیار خوب پیش روی سونی قرار داد و آن کنفرانس IFA 2016 است. IFA یک پلتفرم بزرگ و یک سکوی مناسب برای شرکت‌های بزرگ جهان بوده تا محصولات جدید خود را در آن به‌نمایش گذاشته و از آن طریق بازاریابی‌های موفقی داشته باشند. مطمئنا هیچ کمپانی تکنولوژی بزرگی در جهان این فرصت گرانبها را از دست نداده و سونی نیز از این قاعده مستثنا نخواهد بود. اول سپتامبر (11 شهریور ماه) کنفرانس خبری سونی در IFA 2016 است.

درحالی که هنوز نمی‌توانیم با اطمینان از راه‌اندازی گوشی جدید سونی در IFA 2016 سخن بگوییم؛ اما عکس‌های جدیدی که به‌تازگی در فضای مجازی به‌نمایش درآمده به نظر می‌رسد حاکی از آن است که چشم بادامی‌ها بیکار ننشسته و گوشی‌های جدیدی در دست ساخت دارند. البته همان‌طور که می‌دانید محصولات این کمپانی تنها به گوشی خلاصه نمی‌شود. کمپانی Sony به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده وسایل الکترونیکی و تجهیزات پیشرفته برقی در جهان شناخته می‌شود. این کمپانی همراه با سامسونگ و ال‌جی، جزو سه تولید کننده برتر تلویزیون در جهان به‌شمار می‌آیند، پس مسلما سونی در IFA 2016 حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. تلویزیون‌ها، دوربین‌ها و دیگر محصولات این کمپانی نیز می‌تواند در این کنفرانس به روی صحنه رفته و رخی نشان دهند.

بااین حال شایعات نشان می‌دهند که سونی در کنفرانس IFA 2016 حداقل از یک گوشی رونمایی خواهد کرد. کنفرانس IFA امسال رویداد دیدنی خواهد بود. کمپانی‌های بزرگ جهان مطمئنا حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت. ما نیز در گجت نیوز تا حد امکان خبرهای مربوط به آن را پوشش خواهیم داد. با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید