تصویر آیفون 7 در شبکه اجتماعی ویبو لو رفت (شایعه)

تصویر آیفون 7

تصویر آیفون 7 در شبکه اجتماعی ویبو لو رفت (شایعه)

صبح امروز یک تصویر آیفون 7 در شبکه‌ی اجتماعی ویبو قرار گرفت. تصویری که بسیاری از علاقه‌مندان آن را شایعه‌ای بیش نمی‌دانند. به هر حال اپل هیچ واکنشی را به تصویر منتشر شده نشان نداده است. بر اساس این شایعه به نظر می‌رسد خطوط آنتن آیفون بعدی اپل به بالاترین نقاط سطح پشتی دستگاه منتقل شده‌اند.

آیفون 7 به‌عنوان یکی از اسرار مرموز اپل در تاریخچه‌ی پرچم‌داران این کمپانی شناخته می‌شود. ماه گذشته خبرهایی مبنی بر عدم رونمایی این آیفون در ماه سپتامبر از منابع آگاهی مانند مینگ-چی کو منتشر شد. این منابع مدعی بودند که کوپرتینو در پی تدارک یک محصول کاملاً ویژه و جذاب برای تابستان پیش رو است.

شواهد و مدارک زیادی وجود دارند که ثابت می‌کنند آیفون‌های بعدی اپل نیز درست همانند آیفون 6 اس و 6 اس پلاس از دو صفحه نمایش 4.7 اینچی و 5.5 اینچی بهره می‌برند. علاوه بر آن در گذشته به آن پرداختیم که ممکن است مدل پلاس این گوشی از دوربین دوگانه‌ای استفاده کند و نخستین فبلتی باشد که دارای دوربینی با زوم اپتیکال خواهد بود. حال شایعات تازه‌ای از این محصول در خروجی سایت‌های معروف قرار گرفته است.

تصویر آیفون 7 تازه انتشار یافته خبر از جابه‌جایی خطوط آنتن و طراحی متفاوت پنل پشتی می‌دهد

صبح امروز شاهد انتشار تصویر آیفون 7 با یک صفحه نمایش 4.7 اینچی در یک شبکه اجتماعی چینی به نام ویبو بودیم. در این تصویر آیفون 7 ما شاهد یک پنل به رنگ طلایی هستیم که تفاوت‌های زیادی را با پنل پشتی آیفون 6 و 6 اس دارد. لبه‌های این محصول دارای طراحی کاملاً متفاوتی هستند و خطوط منصوب به خطوط آنتن نیز بالاترین و پایین‌ترین نقاط پشتی گوشی منتقل شده‌اند. در کنار همه تغییرات موجود، در این تصویر آیفون 7 یک ماژول جدید بین دوربین و فلش LED قابل مشاهده است که به نظر می‌رسد یک سیستم فوکوس خودکار لیزری، یک سنسور تصحیح کننده رنگ‌ها و یا هر چیز دیگری باشد.

تصویر آیفون 7

اگر کمی نگاه دقیق‌تری را به این تصویر آیفون 7 داشته باشیم، امکان زیادی وجود دارد که تمامی این موارد زاییده‌ی ذهن یک فرد باشد. به هر حال طبیعی است که پشت سر محصول بزرگی مانند آیفون شایعات زیادی وجود داشته باشد. قضاوت در ارتباط با درستی این تصویر را به شما کاربران محترم می‌سپاریم.

دیدگاهتان را بنویسید