مدیران اچ تی سی:‌ ساعت اندرویدی اچ تی سی شایعه است

ساعت اندرویدی اچ تی سی

ساعت اندرویدی اچ تی سی ، شایعه‌ای که توسط مدیران این شرکت رد شد

طی هفته های اخیر، مجموعه‌ای از تصاویر در رسانه های اینترنتی منتشر شدند که یک نمونه اولیه ساعت اندرویدی اچ تی سی در حال توسعه را نشان می‌دادند. بر اساس این شایعات کمپانی اچ تی سی با همکاری شرکتی به نام Under Armour در حال توسعه یک ساعت هوشمند بود. این تصاویر ساعتی را با لوگو اچ تی سی نشان می‌داند که مجهز به سیستم عامل اندروید ویر (Android Wear) است و اواخر سال جاری روانه بازار خواهد شد. حالا اچ تی سی رسما در حال کار بودن بر روی ساخت یک ساعت اندرویدی را، حداقل در این برهه از زمان رد کرده است.

این نخستین واکنش کمپانی تایوانی اچ تی سی به شایعه ساخت ساعت اندرویدی اچ تی سی است که توسط Chialin Chang مدیر بخش گوشی های هوشمند و دستگاه های ارتباطی این شرکت زمانی که از وی در ارتباط با این محصول پرسیده شده، به آن پاسخ داده شده است. وی در این باره به یک وب سایت حوزه تکنولوژی گفته است: ” ما در حال تصاحب یک ساعت اندرویدی نیستیم”.

به نقل از وب سایت اندروید پلیس، این مسئول اجرایی ساعاتی پیش مصاحبه‌ای را با سایت اماراتی Tbreak انجام داده و در آن نیز صراحتا توسعه چنین محصولی را از سوی شرکت اچ تی سی رد کرده است. وی همچنین تایید کرده است که تایوانی‌ها در آینده‌ای نزدیک هیچ ساعت هوشمند مجهز به پلتفرم اندرویدی را روانه بازار نخواهند کرد.

احتمالا یکی از کارمندان اچ تی سی با انتشار تصاویر ساعت اندرویدی اچ تی سی قصد شوخی داشته است

این مصاحبه همچنین اشاره می‌کند، تصاویری که ما طی روزها و هفته‌های گذشته در ارتباط با ساعت اندرویدی اچ تی سی دیده‌ایم، شایعه‌ای بیش نبوده و در حال حاضر این کمپانی چنین  فعالیتی را در دستور کار خود ندارد. در این بین احتمال آن وجود دارد، برخی از کارمندان اچ تی سی که در حال کار بر روی این پروژه بوده‌اند تنها برای سرگرمی تصاویر آن‌ها را منتشر کرده‌اند و یا شاید شخصی این نمونه اولیه را در مکانی پیدا کرده و با تهیه یک عکس از آن، شایعه‌ی مربوط به ساعت اندرویدی اچ تی سی را به راه انداخته است.

1395-11-07

دیدگاهتان را بنویسید