مشخصات لنوو وایب پی 2 در بنچمارک GeekBench لیست شد

مشخصات لنوو وایب پی 2

مشخصات لنوو وایب پی 2 در بنچمارک GeekBench لیست شد

سال گذشته لنوو محصولی به نام وایب پی 1 (Vibe P1) را عرضه کرد که به دنبال آن تلفن هوشمند وایب پی 1 توربو (Vibe P1 Turbo) به ویترین فروشگاه‌ها راه یافت. حال گویا نوبت رسیده به سری جدید وایب پی تا شاهد معرفی محصولات بیشتری از کمپانی لنوو باشیم. به‌تازگی مشخصات لنوو وایب پی 2 (Lenovo VIbe P2) در بنچمارک GeekBench لیست شده که می‌شود به وجود 4 گیگابایت حافظه‌ی رم اشاره کرد.

لنوو وایب پی 2 که با شماره مدل Lenovo Vibe P2c72 در بنچمارک محک خورده است به نظر می‌رسد که از مشخصات جالبی نیز بهره خواهد برد. این گوشی که مبتنی بر سیستم عامل اندروید 6.0.1 مارشمالو است و همان‌طور که در مقدمه گفتیم مجهز به 4 گیگابایت حافظه‌ی رم است.

شایان ذکر است که 4 گیگابایت حافظه‌ی رم در حال حاضر به یک استاندارد برای محصولات کمپانی‌های مطرح تبدیل شده و البته دیوایس‌هایی نیز هستند که از 6 گیگابایت رم بهره ببرند. از جمله مهم‌ترین مشخصات لنوو وایب پی 2 می‌شود به مجهز بودن این تلفن هوشمند به تراشه‌ی اسنپدراگون 625 کوالکام اشاره کرد که دارای پردازنده‌ی 8 هسته‌ای با فرکانس‌ 2.0 گیگاهرتز است که البته در کنار پردازنده‌ی گرافیکی آدرنو 506 بر روی این تراشه جا خوش کرده‌اند.

با در نظر گرفتن مشخصات لنوو وایب پی 2 که شاخص‌ترین آنها وجود تراشه‌ی اسنپدراگون 625 و 4 گیگابایت حافظه‌‌ی رم شمرده می‌شود می‌توان گفت که باید انتظار عملکرد روان‌تری نسبت به وایب پی 1 و وایب پی 1 توربو داشت.

لنوو وایب پی 2

دیگر مشخصات گوشی لنوو وایب پی 2 در حال حاضر مشخص نشده و باید صبر کرد و دید که لنوو چه سورپرایزهایی را برای ما تدارک دیده است.

دیدگاهتان را بنویسید