هارلی کوئین بر روی پرده‌ی سینما ؛ اینبار بدون جوکر

هارلی کوئین

هارلی کوئین بر روی پرده‌ی سینما ؛ اینبار بدون جوکر

اگر شما به سینما علاقه‌مند باشید، حتماً بی‌صبرانه منتظر فیلم Suicide Squad و شانس ورود دوباره به دنیای جوکر و دار و دسته‌اش هستید. تاکنون چندین تریلر از این فیلم پخش شده و با وجود اینکه هنوز چندین ماه به آمدن آن بروی پرده‌های سینما مانده، اما همان چند تریلر پخش شده کافی بوده تا توجه خیلی‌ها به این فیلم و به‌خصوص شخصیت هارلی کوئین با بازی مارگت رابی (Margot Robbie) جلب شود. اگر که منبع خبرگزاری The Hollywood درست گفته باشد، شرکت‌های Warner Bros و DC تصمیم دارند از این فرصت نهایت استفاده را بکنند و ساخت یک فیلم جداگانه برای هارلی کوئین را کلید بزنند.

البته اطلاعات ما در مورد این فیلم هنوز خیلی ناقص است و استودیو سازنده هم چیزی در خصوص آن نگفته است. اما ما می‌دانیم که این فیلم قرار نیست تماماً در مورد هارلی کوئین باشد و شخصیت‌های زن مختلفی در آن حضور دارند. ظاهراً رابی نقش عمده‌ای در پروراندن داستان این فیلم و علاقه‌مند کردن تهیه‌کنندگان به ساخت آن داشته است. او شخصاً به تحقیق دربارۀ داستان زندگی هارلی و البته سایر کامیک‌های DC پرداخته تا با شخصیت‌های زن مختلف این شرکت آشنا شود تا بتواند آن‌ها را در داستان بگنجاند. و حتماً شما هم قبول دارید که ایدۀ شخصیت‌های زن منفی و مثبت DC در مقابل هم – آن‌هم در فیلمی که توسط یک نویسنده زن نوشته شده است – واقعاً جذاب به نظر می‌رسد.

در حال حاضر، تنها ایدۀ اولیه کار مطرح شده است و نه تاریخی مشخص شده و نه برنامۀ دقیقی برای این پروژه وجود دارد. و با توجه به لیست طولانی فیلم‌های که شرکت Warner Bros در حال کار بروی آن‌هاست، احتمالاً این موضوع کمی طول بکشد. اما فکر کردن به چنین فیلمی واقعاً جذاب است – جهانی را تصور کنید که در آن Batgirl به مبارزه با Poison Ivy می‌رود، Catwoman با هارلی کوئین روبرو می‌شود و گروه Birds of Prey بالاخره بروی پردۀ سینما می‌آیند. حتماً الان شما هم مشغول تصور کردن صحنه‌های مختلفی هستید که در این فیلم می‌توانید شاهد آن باشید…

در نهایت بد نیست بدانید که فیلم Suicide Squad قرار است 15 مرداد بروی پرده‌های سینما بیاید. همچنین فیلم Wonder Woman برای 12 خرداد سال بعد برنامه‌ریزی شده است و اولین فیلم از مجموعۀ Justice League هم (که مشابه Avengers است، منتها با حضور شخصیت‌های DC) در 26 آبان ماه ‌همان سال عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید