کابل پوسیده شارژر آیفون 6 اپل، جان یک نوجوان ویتنامی را گرفت

کابل پوسیده شارژر آیفون 6

کابل پوسیده شارژر آیفون 6 اپل، جان یک نوجوان ویتنامی را گرفت

کابل پوسیده شارژر آیفون 6 اپل (Apple iPhone 6)، جان نوجوانی ویتنامی را در خواب گرفت. به نظر می‌رسد این فرد 14 ساله از شارژر اصلی اپل استفاده کرده است.

سال 2013، انتشار اخبار مختلف در رابطه با جان باختن چند نفر از کاربران آیفون و آیپد هنگام شارژ دستگاه، اپل را در کانون توجه قرار داد. هرچند، بعدها مشخص شد که در بسیاری از موارد، این افراد از کابل‌های شخص ثالث استفاده کرده بودند. با این حال اواخر همان سال، اپل اعلام کرد کاربران با مراجعه به فروشگاه‌های رسمی این شرکت می‌توانند با ارائه شارژرهای شخص ثالث، شارژر مخصوص اپل را با تخفیف خریداری کنند.

اگرچه از آن زمان گزارش قابل توجهی در این رابطه منتشر نشده، ولی به تازگی پلیس ویتنام از برق‌گرفتگی فردی با نام Le Thi Xoan خبر داده است. به گفته پلیس، Le Thi Xoan مثل همیشه، هنگام خواب گوشی خود را برای شارژ به برق متصل کرده بود، اما وجود یک شکاف روی سیم و قرار گرفتن آن روی تخت سبب بروز چنین اتفاقی شده است.

اگرچه این حادثه به دنبال استفاده از کابل پوسیده شارژر آیفون 6 رخ داده است، اما کاربران بدون در نظر گفتن شرکت سازنده و پیش از آن‌که دیر شود، باید از سلامت شارژر خود و دیگر اعضای خانواده اطمینان حاصل کنند.

کابل پوسیده شارژر آیفون 6

1396-08-27

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.