گوشی هوشمند ریزر به زودی تولید خواهد شد (شایعه)

گوشی هوشمند ریزر Razer

گوشی هوشمند ریزر به زودی تولید خواهد شد (شایعه)

به‌تازگی مدیرعامل کمپانی ریزر توییتی را منتشر کرده است که خیلی‌ها معتقدند مربوط به تولید گوشی هوشمند ریزر خواهد بود. در این توییت وی از نیاز شرکت خود به استخدام یک مهندس آگاه به تکنولوژی‌های روز از قبیل تلفن‌ها، تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند ذکر کرده است.

آیا گوشی هوشمند ریزر مانند دیگر محصولات این کمپانی موفقی خواهد بود؟

شایعات زیادی وجود دارد تا به‌احتمال زیاد غول تولیدکننده محصولات سرگرمی کمپانی ریزر “Razer” به ساخت گوشی‌های هوشمند روی آورده باشد. هرچند که هیچ نشانه‌ی رسمی برای تولید گوشی هوشمند ریزر وجود ندارد؛ با این حال مدیرعامل ریزر اخیراً «آقای مین-لیانگ تان» توییتی را منتشر کرده است که بر اساس آن اعلام کرده این کمپانی نیازمند چند متخصص جهت استخدام است. متن این توییت به شرح زیر خواهد بود:

ما به دنبال یک توسعه دهنده محصول (موبایل) برای جذب در تیم ریزر هستیم. نیازمندی‌های شغلی فرد مدنظر به شرح زیر خواهد بود:

  • مدرک کارشناسی در یک رشته فنی و یا تجارتی
  • مطلع از آخرین تکنولوژِی‌های تلفن، تبلت و یا گوشی‌های هوشمند
  • داشتن دانش سیستم‌های ARM و لوازم جانبی

هرچند که این بدین معنی نیست که گوشی هوشمند ریزر را به‌زودی در بازار خواهیم دید؛ اما مشخصات فرد مورد نظر این کمپانی بی‌ارتباط با تولید یک محصول مشابه اسمارت فون نیست. با این حال می‌توانیم حدس بزنیم که ریزر به دنبال تولید چندین دستگاه است که توسط سیستم عامل اندروید مدیریت خواهند شد.

البته می‌تواند این مشخصات مستقیماً ارتباطی با تولید گوشی هوشمند ریزر نداشته باشد و ما شاهد عرضه محصولی مانند یک لانچر اختصاصی و یا ساخت قابلیت جدیدی برای محصولات موبایلی باشد. به نظر می‌رسد با توجه به علاقه‌مندان بسیار زیاد این کمپانی تولیدکننده قطعات مخصوص بازی، برای گیمرها جذاب باشد که گوشی‌های هوشمندی با برند مورد علاقه خود داشته باشند.

← نظر شما در ارتباط با این موضوع چیست؟ آیا به‌زودی شاهد موجود بودن گوشی هوشمند ریزر در قفسه فروشگاه‌ها خواهیم بود یا این استخدام‌های اخیر مربوط به امور مختلف دیگری است؟

دیدگاهتان را بنویسید