Occly ؛ گجت پوشیدنی جدیدی که امنیت شخصی کاربران را تامین می‌کند

Occly ؛ گجت پوشیدنی جدیدی که امنیت شخصی کاربران را تامین می‌کند

Occly ؛ گجت پوشیدنی جدیدی که امنیت شخصی کاربران را تامین می‌کند

مطمئنا با گسترش مرزهای جغرافیایی و شهرها و کشورهایی که هرکدام هزاران کیلومتر مساحت دارند، انسان‌ها ممکن است که در طول روز به مناطق ناشناخته‌ی زیادی سفر کنند و مشکلات پیش‌بینی نشده‌ای برایشان به وجود بیاید. گجت پوشیدنی Occly که به تازگی معرفی شده، هدف افزایش امنیت شخصی کاربران در چنین مواقعی را دنبال می‌کند.

این گجت کوچک که در تصویر مشاهده می‌کنید، از یک دکمه‌ی هشدار برخوردار است که به راحتی و با سرعت بالا می‌توانید آن را فشار دهید و حالت هشدار را فعال کنید. مجموعه‌ای از دوربین‌ها که پوششی ۳۶۰ درجه در اطرافتان ایجاد می‌کنند، یک میکروفون، چراغ ال ای دی، یک آژیر با شدت صدای بالا برای مواقع ضروری و پشتیبانی از ارتباط بلوتوث، قابلیت‌هایی هستند که پکیج گجت Occly را تشکیل می‌دهند و شما برای افزایش ایمنی خود کافی است که آن را همراه خود داشته باشید.

هر زمانی که احساس خطر کرده‌اید و یا در وضعیتی بحرانی قرار گرفته‌اید، کافی است که دکمه را فشار دهید و Occly را فعال کنید. با این کار علاوه بر پخش صدای آژیر و چراغ که می‌تواند توجه اطرافیان را به خود جلب کند، این گجت کوچک شروع به ضبط صدا و تصاویر از محیط اطراف و ارسال آنها به صورت زنده برای مرکز اضطراری Occly می‌کند. این مرکز که به صورت بیست و چهار ساعته و در تمام روزهای هفته فعال خواهد بود، از افراد زبده و کارشناسانی تشکیل شده است که با بررسی اطلاعات دریافتی، به سرعت وارد عمل می‌شوند و اقدامات لازم را برای برطرف کردن مشکل به کار می‌گیرند.

فروشگاه اینترنتی جانبی پخش مستقیم انواع هدایای تبلیغاتی و لوازم جانبی تبلت ،حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس 2017 (CES 2017)

1395-10-18

دیدگاهتان را بنویسید