با لانچر Google Lens دسترسی سریع به اپلیکیشن‌ها داشته باشید

لانچر Google Lens را حتما امتحان کنید

با لانچر Google Lens دسترسی سریع به اپلیکیشن‌ها داشته باشید

اگر شما از رابط کاربری دستگاه اندرویدی خود خسته شده‌اید و برایتان تکراری شده است، می‌توانید با نصب لانچر Google Lens ، یکی از متفاوت‌ترین لانچرهای موجود در بازار، لباسی نو بر تن دستگاه اندرویدی خود کنید. در ادامه با ما در گجت نیوز همراه باشید.

یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد و جذاب سیستم‌عامل اندروید قابلیت شخصی‌سازی بالای آن است. باوجود لانچرهای مختلف دیگر نگران تکراری شدن رابط کاربری خود نخواهید شد. شما می‌توانید با نصب یک لانچر جدید، تجربه‌ی کاربری خود از سیستم‌عامل اندروید را تغییر دهید.

نکته‌ی جالب در خصوص لانچر Google Lens ویژگی لنزهای چشم‌ماهی (Fisheye) آن است. این ویژگی سبب می‌شود که در کمترین فضای ممکن به بیشترین تعداد App دسترسی داشته باشیم و دیگر نیازی به پیمایش‌های متوالی در صفحه‌های مختلف نخواهیم داشت. با این ویژگی یک تجربه‌ی کاربری متفاوت و منحصربه‌فرد به کاربر دست می‌دهد که کمتر در سایر لانچرها شاهد آن بوده‌ایم.

الگوریتم لنزهای چشم‌ماهی در یک مقاله و در سال 1993 به چاپ رسید. اگر تمایل دارید در خصوص آن اطلاعات بیشتری کسب کنید، می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت Github به سورس کد (Source Code) آن دسترسی پیدا کنید.

چگونه لانچر Google Lens را نصب کنیم؟

لانچر Google Lens را حتما امتحان کنید!

برای نصب این برنامه می‌توانید آن را از طریق Google Play دانلود کنید. این نرم‌افزار مانند اکثر نرم‌افزارهای گوگل به‌صورت رایگان در دسترس است. پس اگر به دنبال یک لانچر خاص و متفاوت می‌گردید، معطل نکنید و آن را از این لینک دانلود کنید. شاید در ابتدا کار کردن با این لانچر برای شما کمی سخت باشد، اما پس از مدتی پی خواهید برد که می‌تواند به‌خوبی نیازهای شما را برآورده کند.

در ادامه ویدئوی مربوط به این لانچر را مشاهده کنید:

اگر شما لانچر Google Lens را بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب‌کرده‌اید، نظر خود را در خصوص آن با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید